Skip to content

Gwiazdy internetu z Teamu X spotkali się z fanami w Bukareszcie

Spis treści

„Team X” został stworzony przez agencję Spotlight, jednym z jej współzałożycieli jest Stuart Burton, youtuber o pseudonimie Stuu. Swoją działalność internetową rozpoczął od przesyłania filmów o grach takich jak Minecraft. Kolejnym członkiem „Team X” jest Kacper Blonsky (pseudonim Kacper Błoński), znany z zaangażowania w projekt „telefon team x” oraz utwór „Eluwina” – który we wrześniu 2019 trafił na pierwsze miejsce na liście czasowej YouTube. W „Team X” jest też Marcin Dubiel – kontrowersyjny prezenter YouTube znany z żartowania z innymi i nagrywania w intymnych sytuacjach. Jednym z jego najbardziej prymitywnych zagrywek było wyśmiewanie piękna afrykańskiego chłopca. Mówiono, że po operacji straci miejsce w drużynie, ale zdołał się obronić.

Gwiazdy Team X, internetowe sensacje, które są obecnie w trasie ze swoim świątecznym koncertem, stały się fenomenem. W niedzielę spotkali się z fanami w klubie B90 w Bukareszcie, przed otwarciem swojej trasy. Postanowiono skorzystać z okazji i zapytać niektórych z ich najbardziej oddanych zwolenników, co takiego jest w tych młodych mężczyznach, że tak bardzo ich kochają. Odpowiedzi były liczne i różnorodne: „Lubię to, jak pozostają wierni sobie”, „Lubię to, że niczego się nie boją”, „Po prostu uwielbiam to, jak poprawiają mi humor”, „Są naprawdę bliskimi przyjaciółmi”, „Zawsze są przy mnie, kiedy ich potrzebuję”.

Młodzi ludzie nie muszą wyjaśniać fenomenu Zespołu X, ale pokolenie wyżu demograficznego potrzebuje małego wprowadzenia. Pomysł jest prosty, ale nie ujawniony, ponieważ został skopiowany z amerykańskiego formatu. Ideą jest zgromadzenie w jednej rodzinie grupy młodych ludzi z potencjałem influencerskim (czyli takich, którzy „klikają” na swoją aktywność w mediach społecznościowych). Coś jak Wielki Brat. Różnica polega na tym, że dom można swobodnie opuścić. Młodzież ma za zadanie umieścić w Internecie to, co chcą zobaczyć dzieci i ich rówieśnicy (a dorośli mają robić to samo, ale rzadko się do tego przyznają). Im więcej klikniesz, tym więcej pieniędzy otrzymają twórcy i uczestnicy projektu. Pierwszym tego typu projektem w Polsce jest Team, założony w 2018 roku przez Karola „Friza” Wiśniewskiego. Szybko okazał się strzałem w dziesiątkę, a projekt zyskał na popularności. X-Team pojawił się później i od razu podbił serca dzieci i młodzieży.

1 Comment

  1. Ela
    20 września 2022 @ 15:58

    Od dawna jestem fanką zespołu X i cieszę się, że doszło do tak miłego spotkania z fanami. Jestem super szczęśliwa, że mogłam Was wszystkich poznać!

Dodaj komentarz

1 Comment

  1. Ela
    20 września 2022 @ 15:58

    Od dawna jestem fanką zespołu X i cieszę się, że doszło do tak miłego spotkania z fanami. Jestem super szczęśliwa, że mogłam Was wszystkich poznać!

Dodaj komentarz

Popularne wpisy